4D Lazer

Her insan yaşlanmanın etkilerinden kurutulmak ve daha genç görünmek ister. İlkel dünyadan farklı olarak modern dünyada maruz kaldığımız birçok olumsuz uyarıcı sebebiyle, tüm vücudumuz en başta da cildimiz bunlardan oldukça fazla etkilenir. Cildimizde farkettiğimiz yaşlanma izlerini en aza indirmek ve minimal bir görüntü almasını sağlamak için kullanılan birçok yöntem bulunur. Cildimizde zamanla oluşan çizgiler, yorgunluk ve şişlikler, yüz hattı biçimi gibi birçok farklı gerekçe için birden fazla yöntem uygulanabilir. Yüz gençleştirme yöntemleri arasında kendimiz için en uygun olan yöntemi bulabilmek adına elbette uzmanlardan yardım almalıyız. Çünkü en değerli giysimiz cildimiz!

Botoks, dolgu, yüz germe, mezolifting, PRP, 4D Lazer yüz gençleştirme gibi uygulamalar cilt yenileme ve gençleştirme çalışmaları arasında bulunan popüler uygulamalardan. Yüz, boyun ya da daha spesifik bölgeler için uygun olan bu yöntemler arasından seçiminizi kendi istekleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Doktorlarımızın muayenesi sonrası tedavi protokolüne bağlı olarak kararınızı verirken, işlem süresi, işlemden sonraki bakım süresi ve normal hayata dönüş süresi gibi etkenleri de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.  Cilt gençleştirme ve estetik tedavi yöntemleri arasında yeni bir yöntem olarak bilinen Fotona 4D Lazer sayesinde cildimizde istediğimiz genç ve parlak görünümü nasıl elde ediyoruz, gelin hep beraber bakalım.

Fotona 4D Lazer Nedir?

İlerleyen teknolojiler sayesinde her geçen gün gelişen yöntemler arasında yer alan Fotona 4D Lazer Tedavisi, dört boyutlu bir cilt yenileme uygulaması olarak bilinir. Ciltte oluşan leke, kızarıklık, sarkma gibi problemlere karşı kullanılan son teknoloji olan Fotona 4D lazer seçeneği ile cildimizde ihtiyacımız olan doğal ve canlı görünüme kolaylıkla kavuşabiliriz. Non-invaziv olarak bilinen bu yöntemle birlikte kesinti gerektirmeyen bir tedavi şansımız var.

Fotona 4D Lazer Nasıl Uygulanır?

Fotona 4D tedavisi, hem dış yüzeyden yapabildiğimiz hem de iç ağız boşluğundan uygulayabildiğimiz bir lazer tedavisidir. Kalıcı sıkılaşma ve hacim hazandırma işlemleri için rahatlıkla kullandığımız bu tedavide, iki farklı lazer boyutu ve dört farklı seviye bulunuyor.

İlk olarak ağız içinden çalışılan kısımla birlikte yanaklarda daha fit  ve dudak çevresinde de daha sıkı bir görünüm elde edebiliriz. Bu aşamada tedavi edilen dokuda gerginlik ve elastikiyet elde edebiliriz. Bu işlemden sonra ise, cilt altında çalışmaya başlarız. Cildin en derin katmalarında doku hücrelerinin termal olarak ısıtılması ile uygulanan kollajen situmülasyonu sayesinde, boyun, çene ve yanak bölgesinde toparlanma sağlanır. Son aşamada da cilt lekeleri için uyguladığımız peeling ile 4D güzellik bizlerle!

Fotona 4D Lazer’in Etkisi Nasıldır?

Yaş ilerledikçe bildiğimiz gibi cilt yapısındaki kollajen üretimi düşürüyor. Bu üretimin düşmesi de yıllar içerisinde ciltte kırışmalar ve çizgiler oluşturuyor. Fotona Lazer, uygulanmaya başlanmasının ardından birkaç hafta içerisinde cillte yeni kolajen üretiminin başlamasını sağlar. Cildin farklı katmanlarında farklı seviyelerde çalışılarak, gevşeyen cilde kollajen desteği sağlayan Fotona 4D, cildimizde canlılık, parlaklık sağlar ve bize sıkılaşmış ve yeniden şekillenmiş genç bir görünüm kazandırır.

Hem işlem süresi kısa olan hem de işlemden sonraki bakım süresi kısa olan bu son teknoloji sayesinde cildimiz kendi dokusunun yenilenmesi sağlayarak bize harika bir deneyim sunar. Her bir aşamasının yaklaşık bir saat sürdüğü bu işlem sonrası cildimiz 24 ila 48 saat arasında kendisini toparlar. Genel olarak 2-4 seans olarak belirlenen ve kişiden kişiye değişen işlem süresi sonucunda uzun süreli başarılı etkiler alabiliyoruz. Başarılı bir 4D yüz gençleştirme uygulaması ile olağanüstü bir görünüme kavuşabilir ve kendimizi uzun süre aynada izlemeye doyamayabiliriz.

 

 

Teşvikiye Cad. Lotus Apt. No: 5/5 Kat:4 Nişantaşı, İstanbul

Telefonla Randevu

Telefonla Randevu

0(545) 645 44 55

Mail ile Randevu

Mail ile Randevu

info@lotusdermatoloji.com

Online Randevu Al