Dr. Tuğba Türe

Dr. Tuğba Türe

Dr.Tuğba Türe Sivas da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmit-Gölcük’te tamamladı. 2000 yılında tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tamamlayarak mezun oldu.

Dr. Tuğba Türe; Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanlık eğitimini Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2001-2005 yılları arasında yaptı.
Deri ve Zührevi Hastalıklar ihtisası süresince kozmetik dermatolojiye yoğun ilgi duydu. Dr.Tuğba Türe ihtisası sürecinde başladığı botox, dolgu,mezoterapi başta olmak üzere kozmetik dermatoloji alanındaki pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitime yoğun katılım gösterdi.

İhtisas sonrası dermatoloji uzmanı olarak 2005-2008 yılları arasında Medical Park Hastanesinde çalıştı. Bu süreçte çalıştığı kurumun tek dermatoloji uzmanı olan Dr.Tuğba Türe birçok hastanın tedavisini ve takibini başarı ile gerçekleştirdi.

2008 yılında yarı zamanlı olarak çalıştığı Bahçelievler Esteword kliniğinde kozmetik dermatoloji uygulamalarına da ağırlık verme fırsatı yakaladı.
Dr.Tuğba Türe 2008-2016 yılları arasında 8 yılı aşkın süre ile Şişli Memorial hastanesinde kozmetik dermatoloji, dermatolojik cerrahi ve dermatolojik hastalıklarda yine sayısız hastanın tedavi ve uygulamalarını gerçekleştirdi.

Dr.Tuğba Türe hem dermatolojik hastalıklar hem de dermatokozmetik uygulamalar konusunda uzmanlık eğitimi sonrasında pek çok kurs, seminer ve kongre katılımı ile güncel tedavi yaklaşımlarını, alanındaki teknolojik yenilikleri ve uygulamaları yakından takip etmeyi prensip haline getirdi.
Botox, dolgu, mezoterapi, peeling, lazer, ip uygulamaları hakkında sertifikasyonların tamamına sahiptir.

Bir kız çocuk annesi olan Dr.Tuğba Türe uzun yıllardır dostluğuna ve hekimliğine güvendiği arkadaşı Dr.Eda Tiftikçi ile aynı muayenehaneyi paylaşmak ve hastalarına daha kaliteli zaman ayırmak üzere Lotus Dermatolojide çalışmalarına devam etmektedir.

Mesleki Üyelikler

  • Türk Tabipler Birliği
  • Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği
  • Türk Dermatoloji Derneği
  • Pediatrik Dermatoloji Derneği
  • Kozmetik Dermatoloji Derneği

trTürkçe (Turkish)

Teşvikiye Cad. Lotus Apt. No: 5/5 Kat:4 Nişantaşı, İstanbul

Telefonla Randevu

Telefonla Randevu

0(545) 645 44 55

Mail ile Randevu

Mail ile Randevu

info@lotusdermatoloji.com

Online Randevu Al