masseter nefertiti terleme botoksu

MASSETER BOTOKS, TERLEME BOTOKSU VE NEFERTİTİ BOTOKS

Botoksla Gelen Mucizeler

Modern dünyada estetik cerrahinin en dikkat çekici uygulamalarından biri olan Botoks, kadın-erkek her bireyin dikkatini çekiyor. Yoğun uyarıcılara maruz kalan cildimizin canlılığını yitirmesi ve yaş itibari ile cildimizin kırışıklıklarla kaplanmasını gidermek amacıyla Botoks uygulamaları en çok tercih ettiğimiz uygulamalardan. Hepimizin bildiği mimik kırışıklıklarının giderilmesinin yanında çene şekillendirilmesinde, diş gıcırdatmasında ve yazın terlemeyi önlemek adına da güvenle tercih edebileceğiniz ağrısız yöntemler arasında yerini alıyor. Gelin bunları yakından bir inceleyelim.

Botoks uygulaması için protein esaslı bir ilacın deri altına enjekte edilmesi işlemi tanımını yapabiliriz. Sinir uçlarına etki eden maddelerin salınımına karşı uygulanan Botoks tedavisi, tüm kaslar üzerinde değil sadece enjekte edilen bölgelerde etkisini gösteriyor. Aynı zamanda Botoks bir dolgu uygulaması olmadığı için yüzümüzü doldurup şişirmiyor. Bilinenin aksine yüzünüzde donuk ve ifadesiz bir görünüm de yaratmıyor. Doğal durmasını sağlamak pek tabii mümkün. Botoks tedavisi ile daha genç ve dinç ifadeye hepimiz 15 dakikada sahip olabiliriz.

Botoksla kadın erkek herkesin mizacına bağlı olarak ortaya çıkan göz çevresi kırışıklıkları, alın ve kaş arası çizgileri, dudak üzerindeki çizgiler ve boyun çizgileri giderilebilir.

Masseter Botoks, Terleme Botoksu ve Nefertiti Botoks

Çağdaş tıbbın ilerlemesiyle birlikte sadece kırışıklık için değil birçok ihtiyacımız için botoks uygulamasını tercih edebiliyoruz. Zaten botoksun ilk kullanım alanı Şaşılık Tedavisi’dir. Modern tıbbın son mucizeleri ile Botoks uygulamaları da çeşitlendi. Bunlara örnek vermek gerekirse; Terleme Botoksu ilk sırada gelen uygulamalardan.

Hayatımızın en kolaylaştırıcı uygulamalarını bizler için sunan Botoks uygulamaları sayesinde kırışıklıklardan kurtulmuş diri bir cilde sahip olabilir, yüz kaslarınıza uygulanması ile orantılı yüz şekillerine sahip olabilir ya da ter bezlerinize uygulanmasıyla birlikte aşırı terlemeden kurtulabiliriz. Nefertiti Botoks uygulaması ile de boyun bölgesinde gençliği yakalayabilmemiz mümkün. Erken müdahale bu bölgede mühim, malum son dönemlerde bilgisayar ve telefon başında geçen saatlerimiz baya arttı. Boyun bölgemiz bu konudan cidden çok etkileniyor.

Diş gıcırdatma olarak bilinen Bruksizm tedavisi için de uygulanan Botoks tedavisi sayesinde dişlerin istemsiz gıcırdatılmasını ve çenenin kenetlenmesini önleyebiliyoruz. Uyanık ya da uykudayken bilinçsiz bir şekilde dişlerin gıcırdatılması ve çenenin sıkılması baş ve kulak ağrısına sebep olabilir ve uzun süreli etkileri daha da büyük sorunlara açabilir. Tedavinin yanı sıra çene hattının görünümü de düzelten Botoks uygulaması ile çene bölgesinin yumuşatılmasını da sağlayabiliriz.

Masseter Botoks

Günlük hayatta çene kası olarak bilinen Masseter kası tedavisi için uygulanan Masseter Botoks, yüzde erkeksi ve sert bir görünüme sahip olan kadınların tedavisinde tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Orantılı ve küçük yüz şekilleri daha samimi ve şirin bir imaj kattığı için kadınların oldukça ilgisini çeken bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yüzü yeniden şekillendiren enjekte yöntemi uygulanır. Masseter Botoks, aynı zamanda erkekler için de daha maskülen bir yüz hattı oluşturmada kurtarıcımız.

Ameliyat uygulamadan enjekte edilmesi ile çabuk ve kolay bir uygulama olan Masseter Botoks ile kısa sürede etki alabilir ve heyecanla beklediğiniz yeni yüzünüze kavuşabilirsiniz.

Terleme Botoksu

Ter bezlerinin aşırı çalışmasına bağlı olarak yaşanan en büyük problemlerden biri olarak karşımıza terleme sorunu çıkıyor. Avuç içi, ayak tabanı ve kol altlarında görülen terleme ile bireyler kendilerini rahatsız hissedebilir ve çirkin bir terleme görüntüsü ile karşı karşıya kalabilirler. Terleme Botoksu uygulanması ile etki en geç bir hafta içerisinde görülebilir. Hamile kadınlar, emziren anneler ve belirli kas ve sinir hastalığı olan bireyler dışında her bireye uygulanabilen Terleme Botoksu ile temiz ve hijyenik bir cilde sahip olmanın verdiği huzuru 8 aya kadar yaşayabilirsiniz.

Nefertiti Botoks

Boyun bölgesini gençleştirmek adına uygulanan Nefertiti Botoks Lift tekniği, ameliyatsız enjekte tekniklerinden biri olduğu için kadınların gözde uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Kırışıklık ve katlanma çizgilerinin önlenmesi ve oluşabilecek yeni kırışıkların düzleşmesi için sıkı ve formda dekolte görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Her kadının istediği estetik bir görüntü olan uzun ve ince bir boyun için uygulanan Nefertiti Botoks uygulaması alt çene kasları ve boyun bölgesindeki kasları hedef alır. Gergin ve şekilli bir çene görünümüne acı hissetmeden kavuşabilirsiniz.

Formunu kaybetmiş derinin sarkmasının engellenmesi gıdıyı toparlayan bu uygulama ile yarım saat içerisinde sıkı bir boyun bölgesine sahip olabilirsiniz. Yani her şey sizin için yeterli siz isteyin, biz Lotus Dermatoloji ailesi olarak her zaman buralardayız.

 

 

Teşvikiye Cad. Lotus Apt. No: 5/5 Kat:4 Nişantaşı, İstanbul

Telefonla Randevu

Telefonla Randevu

0(545) 645 44 55

Mail ile Randevu

Mail ile Randevu

info@lotusdermatoloji.com

Online Randevu Al