INNEA AQUA

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı, cildi sıkılaştırmaya nemlendirmeye yardımcı olan devrim niteliğinde bir yaşlanma karşıtı tedavidir. Bu tedavi, cildin elastikiyetini artırmaya ve kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan kolajen ve elastin üretimini uyarmak için birlikte çalışan benzersiz bir aktif bileşen kombinasyonu kullanır.

Tedavi, hyaluronik asit, kollajen, elastin ve diğer peptitler dahil olmak üzere doğal aktif bileşenlerin karmaşık bir karışımı olan Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı ile uygulanmaktadır. Bu bileşenler cildi nemlendirmek, cildin elastikiyetini artırmak ve kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için hep birlikte çalışır.

Tedavi alanında uzman profesyonel doktorlarımız tarafından gerçekleştirilir ve hastanın cilt yapısına bağlı olarak planlanır. Tedavi sırasında ince bir iğne kullanılarak cilde az miktarda İnnea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı enjekte edilir. İğne daha sonra tedaviyi eşit olarak dağıtmak için yavaşça hareket ettirilir. İşlemin tamamlanması yaklaşık 30 dakika sürer.

Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısının en önemli faydalarından biri, uzun süreli kalıcı etkiler verebilmesidir. Tedavi, cildin elastikiyetini artırmaya ve kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan kolajen ve elastin üretimini uyarır. Sonuçlar tedaviden hemen sonra görülebilir ve en iyi sonuçlar birkaç hafta sonra görülür. Tedavinin sonuçlarını korumak için birden fazla seansa ihtiyaç duyulabilir.

Tedavi güvenli ve etkilidir ve kırışıklıklar, ince çizgiler, sarkan cilt ve cilt elastikiyetinin kaybı dahil olmak üzere çok çeşitli cilt problemlerini tedavi etmek için kullanılabilir. Yaş veya cilt tipine bakılmaksızın her yaş insan için uygundur, ancak hamilelik sürecinde veya belirli cilt rahatsızlıkları olan kişiler için önerilmez. Tedavinin sadece eğitimli bir profesyonel tarafından yapılması gerektiğine dikkat etmek de önemlidir.

Tedavide tip çoğu insan herhangi bir ciddi yan etki yaşamaz. Bazı insanlar tedaviden hemen sonra hafif kızarıklık veya şişlik yaşayabilir, ancak bu yan etkiler hızla düzelir.

Sonuç olarak Innea Aqua Biyolojik Lifting Aşısı, cildi sıkılaştırmaya nemlendirmeye yardımcı olan devrim niteliğinde bir yaşlanma karşıtı tedavidir.

Teşvikiye Cad. Lotus Apt. No: 5/5 Kat:4 Nişantaşı, İstanbul

Telefonla Randevu

Telefonla Randevu

0(545) 645 44 55

Mail ile Randevu

Mail ile Randevu

info@lotusdermatoloji.com

Online Randevu Al